plyteliu-klijavimas

Sveiki visi,

pagaliau rašau Jums naują post’ą! Šį kartą apžvelgsiu Universalaus Meistro teikiamą paslaugą- plyteliu klijavimas.  Taigi pradėsiu:)

Prireikus plytelių klijavimo specialistų, dauguma žmonių kreipiasi į statybų bendroves, tačiau reikia pastebėti, kad Lietuvoje yra daug savarankiškai dirbančių meistrų, kurie gali visus darbus atlikti ne ką prasčiau nei statybų bendrovėse dirbantys darbuotojai. Individualius užsakymus atliekantys plytelių klijuotojai kainas nustato kaip ir visi – ima atitinkamą įkainį už kiekvieną išklijuotą kvadratinį metrą. Bet, nereikia pamiršti, kad šis įkainis nustatomas tik už klijavimą, bet ne paviršiaus paruošimą. Štai kodėl verta iškart teirautis dėl visų paslaugų atlikimo. Ko gero būsite suklaidinti dėl darbų atlikimo specifikos – jums teks mokėti papildomai, jeigu klijuojamas paviršius (grindys, sienos, lubos) bus nestabilus. Tam, kad būtų išvengta visų galimų bėdų, specialistai pirmiau turi apžvelgti ant ko bus klijuojamos plytelės t.y. jiems reikės patikrinti paviršių.

Plytelių klijavimas brangi paslauga?

Kreipdamiesi į specialistus, turėkite galvoje, kad jie privalės atvykti į vietą ir iškart apžiūrėti būsimus darbus. Tuo metu jie patikrins paviršiaus stabilumą. Turite žinoti, kad jeigu sienos yra senos ir trupančios, tai ant jų iškart plytelių klijuoti negalima – reikia viską sutvirtinti. Sutvirtinimo darbai yra atliekami paprastai – nugramdant seną tinką, kuris trupa, gruntuojant paviršių ir t.t. Šiuos darbus jūs galite atlikti ir patys – šitaip sutaupytumėte pinigų. Bet aišku – specialistui geriau pačiam atlikti viską, nes jis žinos ar paviršius paruoštas tinkamai.

Plyteles klijuojantys specialistai dirba ir kitose įmonėse – net ir tose, kurios susijusios su gerbuvio paslaugomis. Užsisakant plytelių klijuotojų paslaugas, būtina prieš tai įsitikinti, kad pasirinkti specialistai yra kvalifikuoti, turintys patirtį, o svarbiausia – yra sąžiningi. Daug kur galima rasti tokių asmenų, kuriems nėra svarbi kokybė – jie visus darbus atlieka atmestinai tam, kad viskas būtų atliekama kuo greičiau. Jie pasiima pinigus ir dingsta, o išlindus visiems brokams, jie jau nebesiteikia atvykti ir jų taisyti. Dėl šios priežasties būtina rinktis patikimus plytelių klijuotojus, kurie dirba profesionaliai.

Gerą reputaciją užsitarnavę specialistai kaip šie visada turės gerų atsiliepimų. Juos jums padės rasti internetas. Internete galima rasti daug nusiskundimų įvairiais meistrais, todėl jeigu jau kreipėtės į kažkurį, tai pirmiausia jums reikia sužinoti jo vardą ir pavardę – visą tai turėsite suvesti paieškos sistemose. Jums bus grąžinama informacija su pagyrimais arba nusiskundimais. Tai liečia privačius asmenis, kurie teikia plytelių klijavimo paslaugas. Jeigu rinksitės kažkokią bendrovę, tai jums reikės tik įmonės pavadinimo – atsiliepimų ieškosite ta pačia tvarka.

Grįžtant prie plytelių klijavimo darbų, jums reikia žinoti ir tai, kad pasamdyti specialistai gali jums nupirkti visas reikalingas medžiagas. Žinoma, turėsite jiems sumokėti už tai. Įprastai tokie specialistai viską nuperka, o paslaugų apmokėjimo metu, jums tiesiog yra pateikiami tų medžiagų įsigijimo čekiai arba sąskaitos faktūros. Aišku – viską turite suderinti dar iš anksto.