TEISINĖ PAGALBA  
RENGINIAI  
PROJEKTAI  
   
 
 
Veikla » Renginiai
 

2003 m. birželio 1 d. LŽTSGGO surengė šventę vaikams "Būkime kartu".

Vaikystė yra gražiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, todėl ypatingai svarbu, kad jo metu būtų užtikrintos visų vaikų teisės į turiningą laisvalaikį, meninę veiklą, dalyvavimą kultūriniame gyvenime, galimybė turėti kitus jų amžių bei poreikius atitinkančius užsiėmimus.
Tačiau vaikai yra silpniausi visuomenės nariai, negalintys patys pasirūpinti savo teisėmis ir ypatingai šiuo, ekonomiškai sunkiu Lietuvai laikotarpiu, ne visada galintys turėti pilnavertę vaikystę ir ja džiaugtis.
Todėl, tikslu paskatinti miesto vaikus dalyvauti kultūrinėje ir kūrybinėje veikloje, ugdyti bendradarbiavimą bei gebėjimą veikti kaip viena komanda, skatinti tėvus daugiau dėmesio skirti savo vaikams, LŽTSGGO 2003 m. birželio 1 d. - Tarptautinę vaikų gynimo dieną, surengė šventę vaikams.

Šventė prasidėjo 10 val. Vienybės aikštėje. Susirinkusius vaikus pasitiko pasakų herojų kostiumais persirengę KTU studentai. Vaikams buvo išdalinti saldumynai, balionai. Dovanėles gavo kiekvienas į renginį atėjęs vaikas.

Toliau sekė eilė konkursų ir žaidynių. Jas pradėjo gražiausio piešinio konkursas. Padedami "Saulės" gimnazijos gimnazistų, vaikai piešė kreidelėmis ant aikštės grindinio. Po valandos piešiniais jau buvo padengta visa Vienybės aikštė ir komisija išrinko bei apdovanojo nugalėtojus. Konkurso laimėtojai buvo įteiktas didžiulis tortas, kurį padovanojo J. Gulbinienės IĮ.

12 val. prasidėjo sportinės estafetės. Dalyviai buvo suskirstyti į komandas ir atlikinėjo įvairiausias užduotis - "žaidimas su rašteliu", "būk atidus", "penki žiedai" ir kitas. Kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanojami žaislais - mašinom, lėlėm, kamuoliais, dėlionėm, kompiuteriniais žaidimais. Neliko nuskriausti ir pralaimėjusieji - jiems teko paguodos prizai - spalvinimo knygelės, bei pakvietimai į restoraną "Metropolis" suvalgyti picą.
Speciali rungtis buvo skirta vaikams kartu su tėveliais - tėveliai lenktyniavo estafetėje nešdami puode savo vaikus.
Varžybas užbaigė lenktynės su dviratukais. Du nugalėtojai - tarp berniukų ir mergaičių gavo dovanų dviratukus.

Reginio Vienybės aikštėje pabaigoje atvyko ledų mašina ir visi vaikai buvo pavaišinti ledais - buvo išdalinta 1000 porcijų ledų, patenkinti liko ir vaikai ir tėveliai.

Po nedidelės pertraukos šventė buvo pratęsta Kauno pilies papėdėje. 16 val. čia prasidėjo koncertas.
Pasirodė vaikų pop choras "O lia lia", šokėjai Nerijus Jasaitis ir Dovilė Janonytė, folkloriniai ansambliai "Kaukutis", "Bitula", vaikų pop chorai "Linksmasis Do", "M+M".
17:45 val. ant scenos pasirodė jungtinis choras, akompanuojamas pučiamųjų orkestro "Ąžuolynas", kuris atliko kompozicijas Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga rengiamam Dainų tiltui - vaikų kolektyvų pasirodymui Klaipėdos, Šiaulių, Kauno ir Vilniaus miestuose, kurį tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija.
Koncertą užbaigė vaikų pop choras "Abėcėlė" su daina "Viso pasaulio vaikai".

Džiaugiamės, kad mūsų pastangos nenuėjo veltui ir Tarptautinę vaikų gynimo dieną Kauno miestas pasipuošė vaikų šypsenomis ir dainomis. Planuojame šį renginį organizuoti kasmet.

Renginio Mecenatas: AB “Ūkio bankas”
Generaliniai rėmėjai: Viešbutis-restoranas "Sfinksas"
Krikščioniškas labdaros fondas "Tėvo namai"
Partija "Naujoji Sąjunga"
Rėmėjai:
UAB ''Bijola''
J. Gulbinienės IĮ
UAB ''Baltasis pyragas''
UAB ''Alkava''
UAB ''Jukna ir Ko''
UAB "ARX Baltica"
UAB "Žibintas"
UAB "Liūtukas ir Ko"
UAB "Rusteda"
Turizmo agentūra "Meandra"
 
 
     
info@zmogausteises.lt
Tel. +370 37 206233
   
     
 
© 2003. LŽTISGGO
E-sprendimas: “ZOOM”
 
Apie mus | Garbės nariai | Veikla | Žmogaus teisės | Kontaktai