Žmogausteisės.lt – tai portalas apimantis žmogaus teisių aktualijas, netikėčiausius žmogaus teisių temų kampus, tiriantis ir stengiantis paaiškinti įdomiausias žmogaus teisių iniciatyvas ir pristatyti įvairius renginius.

Prie portalo gali prisidėti:

  • Akademikai, žmogaus teisių ekspertai, rašantys žmogaus teisių, informacinio raštingumo, tarptautinės teisės, pilietiškumo, demokratijos temomis.
  • Valstybinės institucijos, savivaldybių institucijos pranešdamos aktualius sprendimus ir teisėkūros naujienas, pristatydamos savo tyrimus.
  • Nevyriausybinės organizacijos, publikuodamos savo tyrimus, pranešdamos apie renginius, naujienas.

Projektą įgyvendina nevyriausybinė organizacija Žmogaus teisių balsas kartu su partneriais Baltic Human Rights Society. Latvijoje veikiantis portalas – cilvektiesibas.info.

Erasmus

Prisidėkite

Žmogausteisės.lt yra atviras projektas, kuris visada laukia žmonių, norinčių prisidėti prie švietimo apie žmogaus teises. Jei norite prisidėti prie turinio kūrimo ar pasidalinti savo nuomone — projektas laukia Jūsų.

Bendradarbiaukime

Žmogausteisės.lt nuolatos bendradarbiauja su valstybės ir savivaldybės institucijomis bei įstaigomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, kurios dirba žmogaus teisių srityje. Partneriai gali publikuoti savo pranešimus spaudai apie savo veiklą ir įvykius, ir prisidėti prie turinio kūrimo.