žmogausteisės.lt

Žmogausteisės.lt yra pelno nesiekianti bendruomenės platforma, skirta naujienoms, nuomonėms ir kitiems tekstams, kurie yra susiję su žmogaus teisėmis.

Šioje platformoje gali rašyti profesionalai, mokslininkai, studentai, organizacijos ir valstybinės įstaigos, kai jie nori pasidalinti naujienomis ar žiniomis, kurios yra svarbios žmogaus teisių vystymuisi nacionaliniame ar tarptautiniame lygyje. Tai gali būti įvairaus tipo turinys, nuo naujų teisės aktų iki renginių, publikacijų, intervių. Projekto tikslas — informuoti, dalintis, skleisti idėjas.

Žmogausteisės.lt publikuoja savo autorių bendruomenės tekstus, taip pat ir tekstus, kurie parašyti specialių pranešėjų. Projektas yra prižiūrimas komandos, sudarytos iš redaktorių.

Projektas buvo įkurtas 2018 metais ir yra finansuojamas iš Europos Sąjungos Erasmus+ programos lėšų. Lietuvoje šį projektą prižiūri NVO teisės institutas.

Prisidėkite

Žmogausteisės.lt yra atviras projektas, kuris visada laukia žmonių, norinčių prisidėti prie švietimo apie žmogaus teises. Jei norite prisidėti prie turinio kūrimo ar pasidalinti savo nuomone — projektas Jūsų laukia.

Susisiekite

Tapkite partneriu

Žmogausteisės.lt nuolatos bendradarbiauja su valstybės institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, kurios dirba žmogaus teisių srityje. Partneriai gali publikuoti savo pranešimus spaudai apie savo veiklą ir įvykius, ir, esant poreikiui, prisidėti prie turinio kūrimo savo konsultacijomis.

Susisiekite

Redaktorių komanda

Susisiekite

Pranešėjai ir Autoriai

Partneriai