Kvietimas pedagogams: Anos Frank jaunimo tinklo pristatymas

Kviečiame pedagogus dalyvauti informaciniame pranešime apie mokyklų galimybes bendradarbiauti su tarptautiniu Anos Frank jaunimo tinklu!

Anos Frank jaunimo tinklas yra atsakingų jaunuolių, kurių dauguma yra bendraamžių švietėjai, pasaulinis sambūris; jiems nuo 16 iki 22 metų, juos įkvepia Anos Frank dienoraštis ir gyvenimo istorija, jie nori prisijungti prie Anos Frank namų vykdomų ugdomųjų veiklų, padėdami pasiekti platesnę auditoriją. Anos Frank jaunimo tinklo narių vykdomi projektai yra susiję su Anos Frank gyvenimo istorija ir šios istorijos aktualumo atskleidimu šiuolaikiniams jaunuoliams. Šiuo metu tinklas jungia daugiau nei 500 000 jaunuolių iš daugiau nei 80 valstybių visame pasaulyje.

Seminaro metu kviesime susipažinti su tinklo veikla ir galimybėmis Lietuvos mokyklomis, pristatysime tinklo veiklas bei temas:

  • bendraamžių švietimą;
  • istorinės atminties ir žmogaus teisių ugdymo santykį;
  • informacinio raštingumo ir kritinio mąstymo ugdymą.

Renginio vieta: Europos namai, Gedimino pr. 16, Vilnius

Renginio laikas: Rugsėjo 17 diena, 10:00 – 14:00 val.

Renginį organizuoja: jaunimo organizacija Milžinų lizdas ir nevyriausybinė organizacija Žmogaus teisių balsas, renginio svečiai – Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus atstovai

Registracija: norint dalyvauti renginyje būtina išankstinė registracija. Registruotis galite iki rugsėjo 14 dienos el.paštu milzinulizdas@gmail.com nurodant savo vardą pavardę, ugdymo įstaigą, kurią atstovaujate bei savivaldybę.

Žmogausteisės.lt

Apie žmogaus teises Lietuvoje ir pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *