Besidomintiems žmogaus teisėmis – Žmogaus teisių balso naujienlaiškis

Naujienlaiškį užsiprenumeruoti gali ČIA.

Didėjantis naujienų ir projektų skaičius Žmogaus teisių balso komandą įkvėpė ieškoti naujų būdų kaip žmogaus teisių naujienos pasiektų kuo daugiau žmonių. Nuo šiol kiekvieną ketvirtadienį dalinsimės naujienlaiškiu, kurį ruošiame atidžiai ir atsakingai. Savo skaitytojų nenorime perkrauti bereikalinga informacija.

Užsiprenumeravusieji gaus ne tik žmogaus teisių naujienų santrauką iš Lietuvos ir pasaulio, bet ir pasakojimus, kurie įkvepia. Dalinsimės istorijomis apie asmenybes, kurios pakeitė pasaulį savo idėjomis ir darbais, pokalbiais su kuriančiais žmonėmis apie saviraiškos laisvę, leisime paklausyti Žmogaus teisių balso tinklalaidės apie (ne)tikėtai atsirandančius ir išliekančius lyčių stereotipus.

Ateityje savo skaitytojams suteiksime naudingų patarimų, kaip suprasti ir ginti savo teises. Papasakosime, kas gali padėti, jei manote, jog jūsų teisės buvo pažeistos.

Pažadame, kad naujienlaiškis bus ne tik informatyvus, bet ir labai gražus akiai dėka Žmogaus teisių balso dizainerės Rutos Krau.

Žmogausteisės.lt

Apie žmogaus teises Lietuvoje ir pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *