Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Baltojo Kaspino festivalis

25 lapkričio - 10 gruodžio

Labdaros ir paramos fondas FRIDA, nevyriausybinė moterų ir su jaunimu dirbanti organizacija, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą lyties pagrindu, jau penktą kartą lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis Kaune ir Vilniuje organizuoja „Baltojo kaspino festivalį 2020“. Tai kultūrinių prevencinių renginių ciklas, skirtas tarptautinei akcijai „16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“. Smurtas mūsų visuomenėje vis dar yra įsišaknijęs nuostatose ir tapęs savotiška „kultūrine norma“ („muša, nes myli“). Šiais metais festivalis keliasi į virtualią erdvę!

Mūsų valstybė iki šiol neskiria reikiamo dėmesio smurto artimoje aplinkoje prevencijai (tiek retorikos, tiek finansuojamų programų prasme), o tai skaudžiai atsiliepia ateities perspektyvoje, nes nuolat „gesinti gaisrus“ yra ir brangiau, ir mažiau neefektyvu, negu užkirsti kelią ugnies įsižiebimui.

Šiemet vyksta jau 6-asis „Baltojo kaspino“ festivalis. Festivalio renginiai jo dalyviams nemokami, todėl juose dalyvauti galės plačiosios visuomenės atstovai (jaunimas, asmenys, esantys rizikoje patirti smurtą bei patiriančios smurtą moterys). Nuo 2016 m. Festivalis išsiplėtė, renginiai pasiekė Vilnių.

Informacija

Pradžia:
25 lapkričio
Pabaiga:
10 gruodžio
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/853759098761904

Organizatorius

Labdaros ir paramos fondas FRIDA
Telefonas:
+37065052858
El. paštas:
info@frida.lt
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/Fr1d4

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“