Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dirbtuvės „Lygių ir įtraukių darboviečių link“

12 gruodžio, 2019 @ 10:00 - 17:00

Į ateitį žiūrinčioms, kūrybiškoms ir socialiai atsakingoms įmonėms įvairovės, lygybės bei įtraukties politikos ir iniciatyvos yra neatsiejama strategijos dalis. Tačiau kartais lygybės ir įvairovės planavimas yra „kelias tamsoje“, – kaip mes iš tiesų mokomės pamatyti ir įvardinti problemas? Kokias įvairovės ir įtraukties politikas bei strategijas turėtume priimti? Kokių konkrečių žingsnių galime imtis ir kaip pamatuoti sėkmę? Kaip politikos ir strategijos siejasi su gyvomis, organizacinėse struktūrose veikiančių žmonių patirtimis?

Nors šie klausimai neturi vieno visiems tinkamo atsakymo, interaktyvių pratimų, grupinių užduočių ir savistabos veiklų pagalba sprendimus galima rasti.

Šios patyriminės dirbtuvės jų dalyviams(ėms) padės susikurti gaires lygių ir įtraukių darboviečių link bei suteiks erdvę planuoti bei imtis žingsnių savo organizacijose po dirbtuvių.

Tad kviečiame registruotis! Dirbtuvės vyks anglų kalba. Renginys nemokamas. Renginys vyks Didžioji g. 5, Vilnius, 4 aukštas, konferencijų salė.

Dirbtuves ves Agnieszka Bulacik ir Liene Jurgelane, konsultacinės įmonės naujos vizijos, siekiančios keisti priespaudos normas ir naratyvus, įkūrėjos. Naujos vizijos kuria ir fasilituoja erdves pokalbiams (dirbtuvėms, paskaitoms, virtualiems kursams) apie įvairovę, lygybę ir įtrauktį įvairioms tikslinėms grupėms (įmonėms, organizacijoms, politikos formuotojams) ir konsultuoja organizacijas joms siekiant pokyčių įtraukesnės kultūros link (tyrimų, gairių ir dirbtuvių pagalba). Daugiau informacijos: www.newvisions.me

Dirbtuvės organizuojamos įgyvendinant projektą „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“. Jis finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų lėšų.

Registracija | Programa

Informacija

Data:
12 gruodžio, 2019
Laikas:
10:00 - 17:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
http://bit.ly/33EBwB7

Vieta

Žmogaus teisių stebėjimo institutas
Didžioji g. 5
Vilnius, 01128
Telefonas:
+37052314677
Interneto svetainė:
http://hrmi.lt

Organizatoriai

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Žmogaus teisių stebėjimo institutas

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“