Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Konferencija Go Forward 2020

15 gegužės @ 09:00 - 17:00

Ar žinai, kaip panaudosi savo slaptas galias? „Discover Your Secret Power” – tokia “Go Forward!” 2020 tema! Norime pasidžiaugti ir pasidalinti naujiena, kad į Lietuvą atvyks dar viena išskirtinės biografijos moteris.

Šios moters biografija tokia įspūdinga, kad jos užtektų keliems gyvenimams. Daugiau nei 30 metų trukusi karjera Britų saugumo tarnyboje ir vadovavimas MI5 kaip tik tuo metu, kai organizacijai teko imtis radikalių pokyčių po rugsėjo 11-osios išpuolių. Ji yra nepriklausoma Didžiosios Britanijos Lordų rūmų atstovė. Ji vadovauja antrai pagal dydį pasaulyje nevyriausybinei organizacijai „Wellcome Trust“, kuri medicinos tyrimams per metus išleidžia 1 mlrd. svarų. Ir ši moteris kalbės Vilniuje „Go Forward!“! Ko gero, jau žinote, kur būsite gegužės 15 dieną kartu su 700 dalyvių.

Pagrindinė pranešėja padiktavo ir konferencijos temą. Kalbėsime, kaip atrasti ir panaudoti tas galias, apie kurių egzistavimą nežinojome ar buvome pamiršę, kokias profesines galimybes suteikia žvilgsnis į naujas, žmogaus dar neištirinėtas sritis.

Jau šiandien įsigykite geresnės kainos bilietą į ketvirtąją tarptautinę moterų lyderystės konferenciją Go Forward! Bilietai čia: www.goforward.lt

Būk su tais, kurie turi drąsos keisti istoriją!

Informacija

Data:
15 gegužės
Laikas:
09:00 - 17:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
http://www.goforward.lt

Organizatorius

Go Forward
Telefonas:
+37061024484
El. paštas:
natalija@goforward.lt
Interneto svetainė:
https://www.goforward.lt

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“