Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Nacionalinis žmogaus teisių forumas 2019

10 gruodžio, 2019 @ 09:00 - 20:00

Nacionalinis žmogaus teisių forumas – tai kiekvienais metais Tarptautinę žmogaus teisių dieną vykstantis renginys, kurio metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie esamą situaciją ir tai, ką galime padaryti, jog Lietuvoje būtų gera gyventi visų tautybių, rasių, tikėjimų, lyčių, socialinių padėčių, įsitikinimų ar pažiūrų žmonėms – visiems.

2019 metais forumas skiriamas 30-osioms Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos metinėms. Šių metų šūkis skelbia – „Vaiko teisės – žmogaus teisės“. NŽTF yra unikalus reiškinys, po vienu stogu suvienijantis akademinę, valstybinio ir nevyriausybinio sektoriaus bei tarptautinę bendruomenes.

Šiemet visuomenei siūlomos temos: kaip užtikrinti vaiko teises tėvų konfliktų metu, švietimas ir jaunimo aktyvizmas, ar Lietuvos kalėjimai yra pajėgūs pasiekti bausmės tikslus, geroji užsienio valstybių praktika realizuojant teisę į lytinės tapatybės pripažinimą, visuomenės interesas žinoti ir žmogaus teisės: kokia yra žiniasklaidos politika, (ne)orus gyvenimas: kada atversime globos įstaigų duris, religinės bendruomenės Lietuvoje: lygios ir lygesnės, jaučiuosi gerai darbe, žmogaus teisės ir technologijos, translyčių asmenų kasdienybė Lietuvoje: nuo lyties keitimo iki visuomenės pripažinimo, satyrinė diskusija žmogaus teisių tema ir kitos.

Diskusijose bus užtikrintas lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, lietuvių gestų kalbų vertimas.

Registracija | Programa

Informacija

Data:
10 gruodžio, 2019
Laikas:
09:00 - 20:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
http://nztf.lt

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51
Vilnius, 01109 Lietuva
Telefonas:
+37052497028
Interneto svetainė:
https://www.lnb.lt

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“