Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Neįgaliųjų teisių konvencijai Lietuvoje – 10 metų: pasiekimai, praradimai ir ateities tikslai

4 gruodžio, 2020 @ 10:00 - 14:00

Lietuvos negalios organizacijų forumas, minėdamas svarbiausio žmonių su negalia dokumento – Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencijos – ratifikavimo Lietuvoje dešimtmetį, kviečia žmonių su negalia atstovus drauge su politikais įsivertinti praėjusio dešimtmečio darbus ir brėžtis svarbiausius ateinančio laikotarpio tikslus.

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Neigaliųjų teisių konvencijai Lietuvoje – 10 metų: pasiekimai, praradimai ir ateities tikslai”

Data ir laikas: 2020 12 04, nuo 10 iki 14 val.

Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencija yra geriausias sisteminių pokyčių žemėlapis kiekvienai šaliai, tačiau ar Lietuva juo pasinaudojo? Kuriose negalios politikos srityse pasirinkome teisingus kelius, o kur pasukome klystkeliais? Apžvelgę ir įsivertinę pasiekimus bei praradimus kviečiame susitarti, kokie svarbiausi ateities politikos uždaviniai.

Neįgaliųjų teisių konvencijai skirtoje konferencijoje žmonių su negalia atstovai trumpai apžvelgs svarbiausius pokyčius įvairiose negalios politikos srityse per pastarąjį dešimtmetį. Antroje renginio dalyje drauge su valdančiosios koalicijos ir Seimo nariais sieksime užsibrėžti ir susitarti dėl svarbiausių artimiausio laikotarpio įsipareigojimus žmonių su negalia bendruomenei.

Registracija

Informacija

Data:
4 gruodžio, 2020
Laikas:
10:00 - 14:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/379488863288831

Organizatorius

Lietuvos negalios organizacijų forumas
Telefonas:
+37052691309
El. paštas:
info@lnf.lt
Interneto svetainė:
https://www.lnf.lt

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“