Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Protmūšis „Įvairovės veidai“ su Pauliumi Ambrazevičiumi

24 liepos @ 14:00 - 18:00

Vasarą Palangoje leisk prasmingai. Registruok savo komandą dalyvauti protmūšyje „Įvairovės veidai“ su Pauliumi Ambrazevičiumi, atsakyk į klausimus apie visuomenės įvairovę bei lygias galimybes ir laimėk šaunius prizus!

„Protmūšyje ne tik pasitikrinsite savo žinias apie Lietuvoje gyvenančias mažumas, jų kultūrą, gyvenimą ir istoriją, bet ir nemažai sužinosite apie tai, kas vyksta ar vyko Lietuvoje. Taip pat klausimų ir atsakymų keliu pakeliausite po likusį pasaulį – ko dabar labai trūksta,“ – sako protmūšio vedėjas Paulius Ambrazevičius.

„Drįstame teigti, kad jūsų laukia unikalus protmūšis. Tai, jei galima taip sakyti, ne šiaip sau, o edukacinis protmūšis, kuris supažindins su Lietuvoje gyvenančiomis mažumomis, jų kultūra ir istorija,“ – tikina „Kablys + Jūra“ komanda.

Žaidime bus 5 turai po 10 klausimų. Žaidimą laimės daugiausiai taškų per visus penkis turus surinkusi komanda.

Žaidime galės dalyvauti 5-6 žmonių komandos. Komandas registruokite iš anksto el. paštu: paulius@ambrazevicius.lt. Komandų skaičius ribotas!

Renginio metu taip pat bus eksponuojama fotografijų paroda „Įvairovės veidai“. Renginio dalyviai gaus nemokamą fotografijų parodos katalogo kopiją!

Renginys nemokamas, tačiau reikės užpildyti specialią dalyvio anketą. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Fotografijų paroda ir informacinis renginys yra projekto „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“ (Nr. 07.3.4-ESFA-V-426-01-0001). Projektą įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir partneriai – viešoji įstaiga Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir asociacija LGL.

Informacija

Data:
24 liepos
Laikas:
14:00 - 18:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/744654439698128/

Vieta

Kablys + Jūra
Dariaus ir Girėno g. 13
Palanga, 00131 Lietuva
Telefonas:
+37066521416
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/kablysjura

Organizatoriai

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Žmogaus teisių stebėjimo institutas
Lietuvos gėjų lyga (LGL)

© VšĮ „Žmogaus teisių balsas“