Renginys

Eitynės “Už Lygybę!”

Eitynės „Už lygybę!” yra ne tik renginys, kuriame švenčiame tai, kuo esame, bet ir protestas, kuriuo reikalaujame lygių teisių LGBT bendruomenės nariams. Šiais metais eitynės „Už lygybę!“ vyks Vilniuje. Praėjusiais metais Rygoje vykusiose eitynėse dalyvavo daugiau kaip 8 000 dalyvių ir tikimės, kad šiemet šis skaičius tik didės.

Nepraleiskite progos ne tik švęsti drauge, bet ir palaikyti LGBT bendruomenę žygiuojant Gedimino prospektu kartu su mumis! Prisijunkite prie šio istorinio įvykio, sieksiančio atviresnės visuomenės.

Nepamirškite, kad „Baltic Pride“ aplanko Vilnių tik kartą per tris metus. Šiais metais „Baltic Pride“ eitynės Vilniuje vyks jau ketvirtąjį kartą. Tai – puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienių darbų ir kartu pažinti besikeičiantį Vilnių ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams.

Dalyvavimas eisenoje nieko nekainuoja. Visi susidomėję yra kviečiami prisijungti prie renginio! Renginyje dalyvausiančioms grupėms virš 10 žmonių – registracija būtina. Registruotis galima čia.

Eitynės prasidės prie pagrindinio Bernardinų sodo įėjimo 13:00 valandą. Drauge žygiuosime iki pat Lukiškių aikštės per B. Radvilaitės g., Šventaragio g. ir pagrindinę Vilniaus miesto gatvę – Gedimino prospektą! Rekomenduojame atvykti 11:30 valandą, kad spėtumėte pasiruošti prieš eisenos pradžią.

Vieta: pagrindinis Bernardinų Sodo įėjimas – Lukiškių aikštė, Vilnius

Data: birželio 8 diena

Laikas: renkamės 11:30 val., pradedame eiseną 13.00 val.

Po eitynių “Už Lygybę!”, nuo 16.00 val. kviečiame visus užsukti į šventę po atviru dangumi parke prie “Paviljono” su DJ Daniel Mariuma.

„Baltic Pride“ 2019 – tai didžiausias LGBT bendruomenės renginys, kuriame dalyvauja LGBT bei juos palaikantys asmenys iš Lietuvos, Baltijos šalių bei visos Europos. Šiais metais „Baltic Pride“ vyks birželio 4-9 dienomis Vilniuje. Visą savaitę Jūsų laukia įvairūs LGBT tematikos renginiai: tarptautinė žmogaus teisių konferencija, teatralizuotas šou „Pasididžiavimo balsai“, „Pride namai“, „Pride“ gatvės vakarėlis bei „Kreivių“ filmų peržiūros. Renginio kulminacija taps Gedimino prospekte birželio 8 dieną vyksiančios eitynės „Už lygybę!“.

Daugiau informacijos Facebook platformoje.